Lista aktualności Lista aktualności

XI Konkurs o Leśny Puchar

Nadleśnictwo Choczewo pragnie zaprosić szkoły do udziału w XI edycji Konkursu o Leśny Puchar. Konkurs odbędzie się 12.06.2014 o godz. 10.00 na terenie obiektu turystycznego „Chabaziówka” położonego przy leśniczówce Szklana Huta.

W tym roku konkurs podobnie jak w zeszłym roku odbędzie się w warunkach terenowych. Część konkurencji będzie związana z zadaniami praktycznymi inne będą zadawane w tradycyjny sposób. Uczniowie biorący udział w konkursie i publiczność powinna dostosować ubiór do charakteru konkursu. Na koniec planowane jest zakończenie i podsumowanie konkursu z ogniskiem i ciepłym posiłkiem. Zeszłoroczni zwycięzcy w konkursie proszeni są o udział w konkursie i obowiązkowe przywiezienie pucharów.

Wszelkich informacji udziela Rafał Skowronek tel. 728 372 582, rafal.skowronek@gdansk.lasy.gov.pl i Marta Jankowska tel. (058) 5722632, marta.jankowska@gdansk.lasy.gov.pl. Prosimy potwierdzić chęć uczestnictwa w konkursie do 23.05.2013. Informację z imienną lista uczestników proszę przesłać na adres rafal.skowronek@gdansk.lasy.gov.pl