Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Leśnictwo Białogóra

Henryk Szymikowski
(58) 673 51 15, 694 417 643

Białogóra
ul. Morska 21
84-113 Wierzchucino

henryk.szymikowski@gdansk.lasy.gov.pl

 

Podleśniczy: Izabela Borowska, tel: 664 438 982

 

Lokalizacja

Leśnictwo Szklana Huta

Karol Jankowski
(58) 572 42 14, 694 417 634

Lubiatowo

ul. Brzozowa 16a

84-210 Choczewo

karol.jankowski@gdansk.lasy.gov.pl

 

Podleśniczy: Paweł Grochalski, tel: 570 962 441

 

Lokalizacja

Leśnictwo Kopalino

Aleksander Palenica
(58) 572 39 01, 694 451 160

Kopalino

ul. Bursztynowa 18

84-210 Choczewo

aleksander.palenica@gdansk.lasy.gov.pl

 

Podleśniczy: Jarosław Wejer, tel: 606 236 230

 

Lokalizacja

Leśnictwo Sasino

Marcin Żmich
(58) 676 33 86, 694 417 630

Sasino

ul. Gajowa 47

84-210 Choczewo

marcin.zmich@gdansk.lasy.gov.pl

 

Podleśniczy: Dariusz Praszczak, tel: 664 123 386

 

Lokalizacja

Leśnictwo Choczewo

Tomasz Wirkus
(58) 572 26 25, 600 563 445

Choczewo

ul. Świerkowa 8

84-210 Choczewo

tomasz.wirkus@gdansk.lasy.gov.pl

 

Podleśniczy:

 

Lokalizacja

Leśnictwo Zwartowo

Wit Witkowski
(58) 676 39 76, 694 417 627

Zwartowo 1a

84-210 Choczewo

wit.witkowski@gdansk.lasy.gov.pl

 

Podleśniczy: Justyna Szambelańczyk, tel: 602 105 619

 

Lokalizacja

Leśnictwo Salino

Piotr Kopeć
694 417 625

Salino 21

84-250 Gniewino

piotr.kopec@gdansk.lasy.gov.pl

 

Podleśniczy: Maciej Wójcik, tel: 533 952 993

 

Lokalizacja

Leśnictwo Dębina

Roman Kaczmarek
694 417 645

Świchówko 5

84-213 Brzeźno

roman.kaczmarek@gdansk.lasy.gov.pl

 

Podleśniczy: Jan Lenc, tel: 664 123 387

 

Lokalizacja

Leśnictwo Dąbrówka

Zenon Nowaczyk
(58) 676 69 93, 694 417 647

Dąbrówka 4

84-252 Zamostne

zenon.nowaczyk@gdansk.lasy.gov.pl

 

Podleśniczy: Tomasz Schefke, tel: 694 417 619

 

Lokalizacja

Leśnictwo Brodnica

Ryszard Kurpet
(58) 676 69 96, 694 417 635

Łęczyn 11

84-214 Bożepole Wielkie

ryszard.kurpet@gdansk.lasy.gov.pl

 

Podleśniczy: Grzegorz Ujma, tel: 664 123 388

 

Lokalizacja

Leśnictwo Chynów

Maciej Rewers
(58) 676 62 44, 694 417 624

Łęczyn 10

84-214 Bożepole Wielkie

maciej.rewers@gdansk.lasy.gov.pl

 

Podleśniczy: Tomasz Piankowski, tel: 694 417 644

 

Lokalizacja

Leśnictwo Szkółkarskie Dąbrówka

Łukasz Kunz
694 417 646

Dąbrówka 16

84-252 Zamostne

lukasz.kunz@gdansk.lasy.gov.pl

 

Lokalizacja