Wydawca treści Wydawca treści

Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy w Białogórze

Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy położony jest w miejscowości Białogóra, około 1 km od plaży.

Ośrodek położony jest w starym sosnowym lesie przy głównej drodze prowadzącej do morza. Jeżdżą po niej bryczki i ryksze, którymi można dojechać nad sam brzeg.

W ośrodku usytuowanych jest 27 domków o różnej wielkości i standardzie. 25 domków jest 3-osobowych a dwa 2-osobowe. Dziesięć z nich to nowe, drewniane (sosnowe) domki, w których znajdują się po dwie kwatery. W każdym domku jest łazienka i aneks kuchenny, ponadto domki są umeblowane, wyposażone w lodówkę, telewizor, kuchenkę i czajnik. Ośrodek posiada sieć telewizyjną.

Siedem mniejszych, pojedynczych domków zostało zmodernizowanych i wyremontowanych. One także posiadają łazienkę, aneks kuchenny i pełne wyposażenie.

Na terenie ośrodka istnieje możliwość odpłatnego skorzystania z pralki. Znajdują się tu również: boisko do siatkówki, miejsce na ognisko oraz plac zabaw dla dzieci.

 

Chcąc dokonać rezerwacji można się z nami skontaktować w następujący sposób:

 

Skierowania na wczasy nadleśnictwo wystawia w miesiącu marcu/kwietniu wskazując kwotę i termin wpłaty zaliczki, która wynosi 40% wartości wczasów, płatna do końca kwietnia. Wpłata zaliczki jest gwarancją przydzielenia miejsc wypoczynkowych.

Uwaga:

OFERTA DLA GRUP

  Z dniem 07.07.2016 r. nadleśnictwo rozszerzyło ofertę wypoczynkową o możliwość wynajmu domków przed i po sezonie letnim przez zorganizowane grupy dzieci i młodzieży szkolnej wraz z opiekunem. Cena za jeden nocleg dla jednej osoby wynosi wówczas 25 zł bez pościeli lub 40 zł z wydaniem pościeli.

Nadleśnictwo Choczewo informuje wszystkie zainteresowane osoby pragnące skorzystać z oferty Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego w Białogórze, iż została uruchomiona nowa strona internetowa www.lesnewakacje.pl.

Strona w wyczerpujący sposób podaje informacje o bazie wypoczynkowej, można sprawdzić terminarz pobytu w poszczególnych typach domków, zaznajomić się z planem usytuowania domków, cenami oraz galerią. Zachęcamy do skorzystania z informacji podanych na stronie.

Zachęcamy wszystkich do wypoczynku w naszym pięknym ośrodku !